Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Nowy Volkswagen Amarok: potęga i elegancja w jednym pojeździe

Volkswagen Amarok to jeden z najpopularniejszych europejskich pick-upów, łączący wydajność, moc i osiągi. Nowoczesny design, zaawansowane technologie oraz świetne właściwości terenowe sprawiają, że Volkswagen Amarok to samochód gotowy na każde wyzwanie. W artykule dowiesz się jakie nowości przynosi nowy Amarok i dlaczego pozostaje doskonałym wyborem dla każdej osoby poszukującej samochodu z gamy Volkswagen Samochody Dostawcze, która chce zjechać z utwardzonej drogi. Gotowy na ekscytującą podróż?

 

przycisk oferta 01

amarok vw

Innowacyjny design Volkswagena Amaroka 2023


 

Nowy Amarok 2023 zachwyca nie tylko osiągami, lecz także nowoczesnym designem. Linie nadwozia Amaroka tworzą harmonię pomiędzy siłą a elegancją, podkreślając jego wszechstronność. Charakterystyczny grill oraz smukłe reflektory nadają mu wyrazistego wyglądu, a dynamiczne proporcje dodają mu pewności siebie na każdej drodze. Wyrafinowane detale i starannie zaprojektowane elementy sprawiają, że Amarok 2023 to nie tylko samochód terenowy, lecz również wyraz osobistego stylu i nowatorskiego podejścia do designu samochodowego.

Wnętrze nowego Amaroka 2023: komfort i innowacje


 

Pomimo terenowego charakteru wnętrze nowego Volkswagen Amarok 2023 zaprasza do podróży w luksusowym stylu, łącząc komfort z innowacyjnymi rozwiązaniami. Każdy detal wnętrza został starannie zaprojektowany, aby nie tylko zaskakiwać poziomem komfortu, ale również zapewniać funkcjonalność na najwyższym poziomie. Fotele posiadają aż 10-kierunkową regulację. Wykończone są seryjnie skórą Savona lub Cricket, a w wersji Style – tkaniną Art Velours. Skórzane wykończenie znajdziemy również na desce rozdzielczej, a charakter wnętrza podkreśla podświetlenie Ambiente. W Volkswagen Amarok 2023 znalazło się miejsce na zaawansowane systemy multimedialne online oraz bezpieczeństwa, które podnoszą komfort jazdy do nowego wymiaru. Melomani z pewnością docenią system nagłaśniający Harman Kardon z ośmioma głośnikami high end, subwooferem o mocy aż 640 W. To wnętrze to połączenie elegancji i nowoczesności, tworząc idealne środowisko zarówno dla krótkich przejazdów, jak i długich podróży.

Systemy i udogodnienia dostępne w Volkswagenie Amaroku


 

Systemów oraz udogodnień debiutujących w nowym Amaroku jest ponad dwadzieścia. Wśród nich znajdziemy między innymi:

 

 • Cyfrowy kokpit w przekątnej 12,3”,

 

 • Pakiet VW Connect Navigation,

 

 • System audio marki Harman Kardon z ośmioma głośnikami o mocy 640 W,

 

 • System VW Connect Basic pozwalający właścicielowi zawsze być w kontrakcie z samochodem,

 

 • Zaawansowany Park Assist Plus, który potrafi samodzielnie znaleźć i zaparkować samochód,

 

 • System Area View z kamerami monitorującymi otoczenie z każdej ze stron.

 

Nowy Volkswagen Amarok – wymiary


 

Długość: 5350 mm

Szerokość z lusterkami: 2208 mm

Wysokość: 1884 mm

Rozstaw osi: 3270 mm

Volkswagen Amarok 2023 – silnik i napęd


 

Najnowszy VW Amarok napędzany może być tylko jednym, ale za to sprawdzonym silnikiem. Jest to jednostka o pojemności 3.0 TDI w układzie V6, która generuje aż 240 KM i 600 Nm momentu obrotowego.

Całość mocy na koła przenoszona jest za pomocą 10-stopniowej, automatycznej skrzyni biegów shift by wire. Cały układ napędowy posiada aż 6 trybów jazdy. Dzięki temu Amarok 2023 doskonale sprawdza się zarówno na piaszczystym terenie, jak i na gładkim asfalcie.

Volkswagen Amarok 2023 – dane techniczne


 

Jednostka napędowa: 3.0 V6 TDI

Moc silnika: 240 KM

Maksymalny moment oborowy: 600 Nm

Skrzynia biegów: Automatyczna 10-biegowa shift by wire

Średnica zawracania: 12,93 m

Amarok 2023 – ikona gamy Volkswagen Samochody Dostawcze


 

Nie zapominajmy jednak o najważniejszym. Nowy Volkswagen Amarok to pełnoprawny przedstawiciel gamy Volkswagen Samochody Dostawcze. Zatem poza komfortem oraz właściwościami terenowymi liczą się również jego walory użytkowe. Na szczęście one również Was nie rozczarują. Wymiary paki nowego Amaroka to:

 

Długość: 1651 mm

 

Szerokość: 1584 mm

 

Wysokość: 525 mm

 

 

Tylna klapa Amaroka bez trudu wytrzyma obciążenie wynoszące aż 200 kg. Z kolei samochód uciągnie przyczepę o całkowitej masie dopuszczalnej wynoszącej 3500 kg.

 

Wersje nowego Volkswagena Amaroka


 

W polskich salonach Amarok 2023 dostępny jest w trzech wersjach wyposażeniowych:

 

Amarok Style

Volkswagen Amarok Style

 

Amarok Aventura

Volkswagen Amarok PanAmericana

 

Amarok PanAmericana

Volkswagen Amarok Aventura

Volkswagen Amarok – ceny


 

Ceny nowego VW Amaroka zaczynają się od kwoty 229 000 zł netto za wersję Style. Nieco droższy jest PanAmerikana. Za niego zapłacić należy od 249 000 zł. Najdroższa Aventura to wydatek przynajmniej 269 000 zł netto.

 

 

 

 

 

pobierz cennik 01

 

 

przycisk oferta 02

 

 

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij