Co może łączyć popularna markę samochodową z rowerzystami?
Wspólny cel, którym jest promowanie aktywnego trybu życia oraz turystyki rowerowej. Marka SKODA od lat wspiera rowerową aktywność, która na stałe wpisała się w jej historię. W tym miesiącu będziecie mogli doświadczyć tego na własnej skórze podczas dnia, w którym SKODA napędza rowery w Łodzi!

Czekają na was:

    1. Darmowy serwis rowerowy przy współpracy z RoweryCentrum – Rowery używane – Serwis 🚴‍♂️
    2. Znakowanie rowerów przez Straż Miejską. 🚴‍♀️
    3. Majówkowy grill oraz food truck Gastromachina 🍔 
    4. Atrakcje dla dzieci oraz konkurs z nagrodami! Każdy mały fan marki ŠKODA otrzyma od nas upominek. 👪
    5. Konkurs, w którym do wygrania jest rower marki SKODA o wartości ponad 3.000zł oraz karnety do FitPlaza. Nad waszą kondycją oraz przebiegiem konkursu czuwać będzie FitPlaza  

Regulamin konkursowy.

edf

 

Wraz z początkiem sezonu rowerowego  oraz majówkowego zapraszamy wszystkich rowerzystów wraz z rodzinami do wspólnego aktywnego wypoczynku przed salonem SKODA Bednarek przy ul. Szczecińskiej 38 w Łodzi.

W ramach rozpoczęcia sezonu o Wasze bezpieczeństwo zadbają serwisanci z RoweryCentrum, którzy dokonają za darmo przeglądów waszych rowerów. Dodatkowo będziecie mogli zabezpieczyć rowery przed kradzieżą dzięki uprzejmości Straży Miejskiej, która w tym dniu również będzie z nami i oznakuje je na miejscu.

W czasie, kiedy Wasze rowery będą korzystać z serwisu zadba o Was Gastromachina! Dla wszystkich dzieci, które pojawią się tego dnia w naszym salonie przewidziane są kolorowanki, mini piłka nożna oraz upominki.

Zapraszamy 26-27 kwietnia, SKODA Bednarek ul. Szczecińska 38, Łódź
26.04.2019 godz. 10:00-19:00
27.04.2019 godz. 09:00-14:00

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here