Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Samochody dla Firm

Poszukiwany samochód firmowy


Mobilność to jedna z najważniejszych kwestii obecnych czasów, szczególnie dotyczy to każdej firmy niezależnie od rodzaju prowadzonej przez nią działalności. Rynek wymaga od nas, byśmy zawsze byli w porę tam, gdzie biznes tego wymaga. Wybór odpowiednich samochodów do firmy to na pewno nieproste zadanie, dlatego też kontaktując się z naszymi specjalistami, otrzymasz profesjonalną pomoc i doradztwo.


Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów biznesowych, przeszkoliliśmy naszych specjalistów, specjalnie do poszukiwania najlepszych rozwiązań flotowych uwzględniając przy tym istotę działania firmy kontrahenta oraz wszelkie jego potrzeby.
Wybór samochodu do firmy podyktowany potrzebą musi spełniać określone wymagania, musi też być kompletny i responsywny dla tego też nasza oferta samochodów dla firm to idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących rozwiązań flotowych skrojonych na miarę. Nieważne czy Twoja firma potrzebuje 1, czy 1000 samochodów.


W naszej ofercie znajdą Państwo Samochody dla firm wchodzące w skład Volkswagen Group. Marki samochodów Volkswagen, ŠKODA, SEAT, CUPRA oraz Volkswagen Samochody Użytkowe od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów, począwszy od samochodów osobowych dla pracowników mobilnych po specjalistyczne samochody dostosowane do określonych celów.

 

Jaki samochód wybrać do firmowej floty?


Podstawowym kryterium wyboru samochodu firmowego jest ustalenie budżetu, jaki możemy przeznaczyć na zakup auta flotowego. Ustalenie górnej granicy pozwoli ograniczyć wybór do konkretnej marki oraz modelu. Następnym krokiem jest odpowiednie skonfigurowanie samochodu w taki sposób, by dostosować go do potrzeb oraz rodzaju prowadzonej  działalności.

Kontakt doradcy flotowi zwiń

Bartłomiej Szczegielniak

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

Michał Nowaliński

Doradca flotowy

Tomasz Walczak

Sprzedawca samochodów nowych SKODA
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij