Wielka wyprzedaż rocznika 2018 w Salonach Bednarek Volkswagen, ŠKODA, SEAT  oraz Volkswagen samochody użytkowe

 To już tradycyjnie czas wielkich wyprzedaży samochodów w salonach Bednarek Volkswagen, ŠKODA, SEAT. Rabaty sięgają nawet  33. 000zł przyciągając wszystkich rozważających zakup nowego samochodu.

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Bednarek to największa liczba samochodów objętych rabatem dostępna od ręki. Mnogość wersji wyposażenia, wariantów silnikowych oraz kolorystycznych, ale przede wszystkim wybór spośród trzech marek grupy Volkswagena to gwarancja, że każdy znajdzie wymarzone auto dla siebie.

Trzy marki – Volkswagen, ŠKODA i SEAT – pod jednym adresem. Dodatkowo serwis i Centrum Samochodów Użytkowych Volkswagen w jednym miejscu, sprawia, że salony Bednarek są najlepszym wyborem dla osób szukających nowego samochodu.

Oszczędność dzięki wysokim rabatom to tylko część pakietu korzyści. Równie ważne są nowatorskie metody finansowania nowego auta. Kupujący może skorzystać z szytych na miarę rozwiązań finansowych, w tym z programu Zamień na nowy.  Klient ma możliwość  wycenić swój stary samochód, a jego wartość stanie się wkładem własnym przy nabyciu nowego auta. Różnica zostaje rozłożona na raty, których wysokość i czas spłaty można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Wiemy z doświadczenia lat poprzednich, że samochody podczas wyprzedaży bardzo szybko znajdują nowych właścicieli, dlatego warto już dziś odwiedzić  salony Volkswagen, ŠKODA i SEAT przy ulicy Szczecińskiej 38A w Łodzi lub zarezerwować  swoje nowe auto na www.bednarek.com.pl

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here