Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Nowa Skoda Kamiq 2024 - cena i dane techniczne


 

 

Skoda Kamiq 2024

Nowa Skoda Kamiq - cennik

 


 

Cennik Skoda Kamiq został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wartości i dostępności, oferując szeroki wybór wersji wyposażenia, aby spełnić różnorodne preferencje i potrzeby klientów. Cena Skody Kamiq zaczyna się od 87 700 zł. Za cenę tą otrzymamy wersję Essence wyposażoną w silnik 1.0 TSI o mocy 115 KM i manulaną skrzynię biegów o 6-przełożeniach.

 

Po drugiej stronie cennika Skody Kamiq 2024 znajduje się wersja Monte Carlo, której cena wynosi 140 250 zł. Poza bogatym wyposażeniem wyróżniają ją liczne dodatki stylistyczne, które nadają jej wyjątkowy charakter. Ponadto pod jej maską opcjonalnie znaleźć się może jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM, połączona z 7-biegową, dwusprzęgłową, automatyczną skrzynią biegów DSG.

 

 

 

 Sprawdź cennik Skody Kamiq 2024

pobierz cennik2

Poznaj aktualną ofertę na Skodę Kamiq 2024

sprawdz oferte kamiq

 

Chcesz otrzymać ofertę indywidualną? Wypełnij krótki formularz i pozostań z nami w kontakcie. Kliknij tutaj.

Co zmieniło się w Skodzie Kamiq 2024?


Lifting nowej Skody Kamiq koncentruje się na wyraźniejszym podkreśleniu jej miejskiego charakteru SUV-a, wprowadzając bardziej dynamiczne linie i nowoczesne detale. Zmiany obejmują między innymi zewnętrzny wygląd. Przede wszystkim są to nowe kształty reflektorów oraz przemodelowane zderzaki - zarówno z tyłu, jak i z przodu. Dzięki nim Skoda Kamiq 2024 jest jeszcze bardziej charakterna i wyrazista.

 

Zmiany objęły również wnętrze nowej Skody Kamiq, które zyskało na jakości dzięki zastosowaniu nowych materiałów i zaawansowanym technologiom. Jedną z najważniejszych zmian w tym obszarze jest wprowadzenie opcjonalnych reflektorów LED Matrix. Stanowi to duży krok naprzód w kwestii i bezpieczeństwa, znacząco poprawiając widoczność po zmroku oraz w trudnych warunkach pogodowych.

 

Wszystkie te elementy razem tworzą spójny i atrakcyjny wizerunek nowej Skody Kamiq, który łączy w sobie funkcjonalność z estetyką.

Wymiary nowej Skody Kamiq 2024


 Wymiary nowej, odświeżonej Skody Kamiq 2024 nie uległy zmianie w stosunku do wersji przedliftowej i wynoszą:

 

Długość: 4249 mm

Szerokość: 1988 mm

Wysokość: 1559 mm

Rozstaw osi: 2651 mm

Pojemność bagażnika: 400 - 1395 l

Jakie silniki dostępne są w Skodzie Kamiq 2024?


Skoda Kamiq 2024 wyposażona może być w jeden z dwóch silników benzynowych. Są to sprawdzone jednostki 3. lub 4-cylindrowe. Połączone mogę być one ze skrzyniami biegów manualnymi lub automatycznymi DSG.

 

 • 1.0 TSI R3 (95 KM) połączony ze skrzynią manualną
 • 1.0 TSI R3 (115 KM) połączony ze skrzynią manualną
 • 1.0 TSI R3 (115 KM) połączony ze skrzynią automatyczną
 • 1.5 TSI R4 (150 KM) połączony ze skrzynią manualną
 • 1.5 TSI R4 (150 KM) połączony ze skrzynią automatyczną

Kolory lakierów dostępne w nowej Skodzie Kamiq 2024


Kamiq 2024 kolory lakierow

Wersje wyposażenia nowej Skody Kamiq


Skoda Kamiq Essence

 Nowa Skoda Kamiq Essence

Wyposażenie:

 • Infotainment 8,25”
 • Cyfrowy zestaw wskaźników Digital Display 8”
 • Obręcze ze stopów lekkich 16’’
 • Czujniki parkowania z tyłu z Manoeuvre Assist

 

Cena: od 87 700 zł

 

Skoda Kamiq Selection

Skoda Kamiq Selection

Wyposażenie:

 • Kessy - bezkluczykowy system obsługi samochodu
 • Kamera cofania
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
 • Climatronic - dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

 

Cena od 99 800 zł

 

 

Skoda Kamiq Monte Carlo

Skoda Kamiq Monte CarloWyposażenie:

 • Reflektory Full Led Matrix
 • Dach panoramiczny
 • Obręcze kół ze stopów lekkich 17”
 • Skórzana sportowa kierownica wielofunkcyjna Monte Carlo

 

Cena od 114 250 zł
 

Napisz do nas by otrzymać indywidualną ofertę.

*Pola obowiązkowe.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij