Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Salon SEAT Bednarek z kolejnym tytułem Dealera Roku!

Tytuł Dealera Roku marki SEAT to bardzo prestiżowa nagroda, której zdobycie to ogromny zaszczyt. Tym bardziej, że rywalizuje się z najlepszymi salonami z całej Polski. Jednak gdy dealer wygrywa konkurs kolejny raz pokazuje to jedno – zespół w nim pracujący to niekwestionowani mistrzowie swojego fachu, którzy nie uznają żadnych kompromisów w kwestiach takich jak chociażby jakość obsługi klienta.

SEAT Bednarek salonem roku

Kolejny prestiżowy tytuł dla naszego salonu SEAT

Zdobyty przez nasz salon tytuł to kolejny element całej serii sukcesów, które odnosimy już od lat. Już w 2020 roku SEAT Bednarek uhonorowany został tytułem „Dealera Roku”. Rok później byliśmy bardzo blisko powtórzenia tego sukcesu. Ostatecznie wyróżnieni zostaliśmy za:

 

 • Najwyższą jakość obsługi,
 • Najlepszy zespół sprzedażowy,
 • Najlepszy marketing.

 

W tym roku jednak powróciliśmy na najwyższy stopień podium. Kolejny tytuł „Dealera Roku” trafił na nasze konto. Jednak nie na tym koniec sukcesów! Ponownie uhonorowani zostaliśmy również za:

 

 • Najwyższą jakość obsługi,
 • Najlepszy marketing dealerski.

Poza konkursem, którego organizatorem jest SEAT Polska, nasz salon kilka miesięcy temu zwyciężył również w innym plebiscycie. Jego organizatorem jest jeden z największych i najbardziej prestiżowych tygodników motoryzacyjnych – Auto Świat.

 

Dziennikarze Auto Świata również docenili jakość obsługi oraz niezwykły profesjonalizm naszej załogi, nadając im tytuł „Dealera Roku marki SEAT”.

 

Zdobyte na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy tytuły są dla nas wspaniałym dopełnieniem zbliżającej się 10. rocznicy powstania salonu SEAT Bednarek. Od dekady nasz salon spełnia Państwa motoryzacyjne marzenia, oferując wszystkie modele hiszpańskiej marki.

 

Długie, dziesięcioletnie doświadczenie na rynku również pomaga nam w zdobywaniu kolejnych tytułów. Tysiące obsłużonych i zadowolonych klientów pozwoliło nam na wypracowanie najwyższych w branży standardów jakości obsługi.

Dziękujemy!

Oczywiście jesteśmy niezwykle dumni z każdej zdobytej nagrody. To one motywują nas do jeszcze cięższej pracy. Jednak szczególnie pragniemy podziękować Państwu – naszym klientom – za zaufanie, którym nas Państwo darzycie.

 

Dziękujemy również naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i wytrwałością każdego dnia pracują na kolejny tytuł Dealera Roku.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij