Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

SEAT oraz ŠKODA Bednarek zwycięzcami w Wielkim Teście Salonów 2022

 

Sukces to nasze drugie imię. Z przyjemnością pragniemy Państwo poinformować, że dwa salony wchodzące w skład Grupy Bednarek, zostały nagrodzone w prestiżowym Wielkim Teście Salonów 2022, organizowanym przez redakcję tygodnika Auto Świat.

SEAT Bednarek osiągnął doskonały wynik 100% we wszystkich ocenianych kategoriach. Oznacza to, że jest on najlepszym salonem hiszpańskiej marki w Polsce.

Również doskonałym wynikiem pochwalić może się ŠKODA Bednarek. Osiągając aż 99% w łącznej klasyfikacji został najlepszym salonem tej marki w województwie łódzkim.

Takie wyniki bardzo nas cieszą i pokazują jak wiele uwagi poświęcamy każdego dnia, aby wyznaczać nowe standardy w obszarze jakości obsługi klienta. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do  naszych salonów przy ulicy Szczecińskiej 36/38 oraz Szczecińskiej 38.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij