Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Części Regenerowane Volkswagen, ŠKODA, SEAT

Fabrycznie regenerowane części. Program AUSTAUSCH


W tym korzystnym cenowo programie jest około 13 000 pozycji dla samochodów marki Volkswagen, ŠKODA, SEAT. Fabrycznie regenerowane części są tej samej jakości co części seryjne co dla użytkownika ma decydujące znaczenie. Z czystym sumieniem, wyposażamy regenerowane części zamienne w taką samą gwarancję, jak części nowe. Jakość i prawidłowość działania spełniają wysokie standardy grupy Volkswagen.

 

W tej chwili wśród asortymentu "części na wymianę" znajdą Państwo:

 

 • pompy wody
 • głowice
 • pompowtryskiwacze
 • przekładnie kierownicze
 • różnego typu sterowniki
 • nawigacje
 • kompletne sprzęgła
 • turbosprężarki
 • skrzynie biegów
 • alternatory
 • rozruszniki

 

Państwo jako Nasi klienci mają powód do radości. Fabrycznie regenerowane części przy takiej samej jakości wykonania są po cenie nawet o 50% tańszej niż porównywalne nowe orginalne części. Ponadto wspomagają Państwo środowisko. 

 

*Więcej informacji udzielą Państwu nasi specjaliści


Kontakt dział Części i Akcesoriów Volkswagen i SEAT »

Kontakt dział Części i Akcesoriów ŠKODA »

Kontakt dział Części i Akcesoriów


Poszukujesz części lub akcesoriów do Twojego samochodu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy udzielą ci wszystkich informacji.

Pomożemy w znalezieniu części i akcesoriów

Napisz do nas jeśli poszukujesz części lub akcesoriów Volkswagen, ŠKODA, SEAT. Dzięki formularzowi uzyskasz informacje o cenach oraz dostępnych usługach.

Przejdź do formularza
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij