Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Przeglądy serwisowe SEAT

Przegląd serwisowy SEAT

Przegląd serwisowy to nie tylko wymagane przez Producenta okresowa wizyta u Partnera Serwisowego. Przeprowadzane regularnie przeglądy w autoryzowanym serwisie SEAT pomogą wykryć ewentualne problemy, które niezauważone mogą prowadzić do poważnych awarii Twojego samochodu. Zadbaj o swój samochód pamiętając o regularnych przeglądach w naszym serwisie.

Umów się na przegląd

Na czym polega i co wchodzi w skład przeglądu serwisowego SEAT


1. Serwis SEAT Bednarek na podstawie listy przeglądowej, generowanej 

indywidualnie dla każdego modelu SEAT-a, wykona w pojeździe czynności kontrolne, regulacyjne i obsługowe.

 

2. Serwis SEAT Bednarek dokona wymiany materiałów eksploatacyjnych w Twoim samochodzie. W zależności od zaleceń zawartych w instrukcji napraw, może to być:

 

 • Wymiana oleju silnikowego i filtra oleju.
 • Wymiana filtra powietrza.
 • Wymiana filtra paliwa.
 • Wymiana filtra kabinowego.
 • Wymiana świec zapłonowych.
 • Wymiana oleju i filtra w skrzyni biegów DSG.
 • Wymiana płynu hamulcowego.
 • Wymiana paska rozrządu i podzespołów współpracujących.
 • Wymiana pozostałych materiałów eksploatacyjnych, specyficznych dla danego modelu.

 

 

 

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij