Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Volkswagen Multivan 2022 – nowe wcielenie legendy


 

Multivan to jeden z ulubieńców dużych rodzin oraz wszystkich osób, które chcą i potrzebują przewodzić siedem osób w komfortowych warunkach. Model ten jest z nami od przeszło czterech dekad. W tym czasie zaskarbił sobie sympatię niezliczonej ilość klientów na całym świecie. Niedawno do salonów trafiła całkowicie nowa generacja Volkswagena Multivan, często nazywana „Multivan 2022”. Choć znacząco zmieniła się ona w stosunku do poprzednika, to wciąż cechuje ją praktyczność, ergonomia oraz komfort, z którego model ten słynie.

nowy volkswagen multivan 2022

Nowy Multivan – nowa konstrukcja


 

Volkswagen Multivan 2022 to całkowicie nowa konstrukcja, która stanowi ewolucję poprzedniej generacji. Cechuje ją to co dla tego modelu od zawsze było najważniejsze – jeszcze większa przestronność oraz funkcjonalność wnętrza. Wszystko to przekłada się na jeszcze wyższy poziom komfortu podróżowania oraz większą ilość miejsca dla pasażerów we wszystkich trzech rzędach

VW Multivan – wymiary


 

Volkswagen Multivan dostępny jest w dwóch wersjach – krótkiej oraz długiej. Ich wymiary wynoszą odpowiednio:

Wymiary krótkiej wersji nowego VW Multivana:

 • Multivan wysokość: 1907 mm
 • Multivan szerokość: 2252 mm
 • Multivan rozstaw osi: 3120 mm
 • Multivan długość: 4973 mm

 

Wymiary przedłużonej wersjinowego VW Multivana:

 • Multivan wysokość: 1907 mm
 • Multivan szerokość: 2252 mm
 • Multivan rozstaw osi: 3120 mm
 • Multivan długość: 5173 mm

Volkswagen Multivan wymiary

Gama silników w VW Multivan


 

Rozbudowana gama silników najnowszego Multivana sprawia, że każdy klient znajdzie wersję, która idealnie spełni jego oczekiwania. Od jednostek wysokoprężnych z rodziny TDI – idealnych na długie trasy – aż po nowość w rodzinie Volkswagen Samochody Dostawcze, wersję hybrydową plug-in, która doskonale spisze się w zatłoczonym mieście. Multivan 2022 to jedna z najbardziej wszechstronnych konstrukcji w gamie Volkswagena.

Volkswagen Multivan – silniki benzynowe:

 • 1.5 TSI (R4) – 136 KM
 • 2.0 TSI (R4) – 204 KM

Volkswagen Multivan – silniki diesla:

 • 2.0 TDI (R4) – 150 KM

Volkswagen Multivan – napęd hybrydowy PHEV:

 • 1.4 TSI (R4) + silnik elektryczny 84 kW – 218 KM

Co ważne, VW Multivan dostępny jest wyłącznie z automatycznymi skrzyniami biegów z rodziny DSG o 6 lub 7-przełożeniach w zależności do wybranej jednostki napędowej.

Co wyróżnia nowego Multivana?


 

Najnowszy Volkswagen Multivan powstał od początku jako samochód osobowy. Dzięki temu cechuje go niespotykany dotąd poziom komfortu.

 

Ponadto debiutujący VW Multivan urzeka swoim unikalnym designem. Całkowicie nowa linia nadwozia wpisuje się w najnowsze trendy. Jest niezwykle nowoczesna i nawiązuje do innych modeli z gamy Volkswagena.

 

Bardzo ciekawym i zjawiskowymi elementami stylistycznymi jest listwa świetlna wkomponowana w przedni grill, która jest spójna z całą gamą samochodów producenta. Multivan 2022 przykuwać będzie również spojrzenia za sprawą dwukolorowego malowanie nadwozia. W tej chwili dostępne konfiguracje kolorystyczne to:

 

 • Srebrny Mono metalik/Pomarańczowy Energetic metalik

 

 • Niebieski Florida Beach metalik/Biały Candy

 

 • Czarny Deep Black perłowy/Czerwony Fontana metalik

 

Kolejnym zwracającym na siebie uwagę elementem są opcjonalne, aż 19-calowe felgi aluminiowe.

Aby jeszcze lepiej poznać Volkswagena Multivana zachęcamy do obejrzenia naszego filmu, w którym przedstawiamy ten wyjątkowy samochód.

 

 

Czy VW Multivan to wersja T7?


Pytanie to jest jednym z najczęściej zadawanych – zarówno w naszym salonie, jak i internetowych wyszukiwarkach. Odpowiedź na nie jest niezwykle prosta i brzmi – nie.

Volkswagen Multivan stał się modelem, który od początku powstał jako samochód stworzony do przewozu osób. Rozwiązanie to ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to wyższy poziom komfortu, o czym wspominaliśmy wcześniej.

Z kolei linia „T”, a właściwie „Transporter”, pozostanie zarezerwowana dla modeli towarowych. Będą to samochody przeznaczone dla firm i przedsiębiorców, którzy wykorzystują je do pracy.

A zatem w oficjalnej ofercie nie widnieje Multivan T7. Od tego roku będę to dwa osobne modele pozostające w gamie Volkswagen Samochody Dostawcze.

Cena Multivana 2022


 

Ceny Volkswagena Multivana zaczynają się od 192 962 zł. Za tą sumę otrzymamy krótszą odmianę z benzynowym silnikiem 1.5 TSI z 7-biegową skrzynią automatyczną DSG.

 

Na drugim końcu cennika Multivana znajduje się przedłożony, hybrydowy wariant w wersji „Energetic”. Pod jego maską pracuje jednostka 1.4 TSI połączona z silnikiem elektrycznym oraz 6-biegową, automatyczną skrzynią DSG.

 

 

  

Poznaj również ofertę na VW Multivana 2022

button

 

 

 

Pobierz cennik VW Multivana 2022:

pobierz cennik

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

*pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij